Baskısız ( Barkod ) Etiket Üretimimiz

Dünyanın en Kaliteli Hammaddelrini işliyoruz.

En kaliteli Hammaddelerle istediğiniz herhangi bir ölçüde sizlere özel üretim gerçekleştiriyoruz.

Sektörel Bazlı Hammadde ve Yapışkan Üretimimiz vardır, Hastane etiketi, Raf Etiket, Kuyumcu etiketi, Kimyacı Etiketi, Demirbaş Etiketi, Terazi Etiketi, Koli Etiketi, Ürün Etiketi v.b. Bir çok Sektöre göre özel üretimler Label Art Kalite ve Fiyat Farkıyla Hizmetinizde..

8 Renk UV Baskılı Etiket Üretimimiz

Türkiyenin En Renkli En Kalite Etiket Üretici Firmalarından birtanesi olarak Ürünlerinizdeki Etiketler Bizler için bir sanattır, Bu yüzden her üretimimizi özenle en güzel renklerle en kaliteli hammaddelerle harmanlayıp Siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz..

8 Renk e Kadar UV Kurutmalı Baskılar, Altın Yaldız ve Varak Yaldızlı Baskılar, Yapışkana Baskı, Ters Ayna Baskı, gibi bir çok iş çeşidinini üretmekteyiz.

Baskılı almış olduğunuz etiketlerde Üretim adedinize ve etiket ölçülerinize göre Ribon, Barkod Yazıcı Satış ve servisinide vermekteyiz.

Eco Thermal ve Lamine Thermal Arasındaki Farklar

Eco Terhmal Etiketler Genel özellikleri Barkod Yazıcının Yazıcı kafa aracılığıyla uygulamış olduğu ısı sayesinde kararak baskı oluştururlar ama bu baskılar elle silindiğinde yada nemli ortama maruz kaldığında genel olarak üzerinde baskılar AKMA ve KAYMA Yapabilir.

Lamine Thermal Etiketler Genel özellikleri Barkod Yazıcının Yazıcı kafa aracılığıyla uygulamış olduğu ısı sayesinde kararak baskı oluştururlar Bu Baskılar Eco Thermal Etikette alacağınız baskılara göre daha uzun ömürlü ve daha dayanıklıdır..

PP Etiket Cinsleri

PP Etiketler Plastik bazlı bir hammaddeye sahiptir hemen hemen her sektörde güvenle kullanılabilirler üzerine alacağınız baskılar wax resin veya resin ribbonlarda uygulanabilir..

PP Etiketlerin Mat, Parlak, Sedefli Gibi bir Çok farklı Hammadde şeçeneği mevcuttur ayrıntılı bilgi ve doğru hammdde tespiti için Lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Etiket Hammaddesi Belirlerken Dikkan Edilmesi Gerekenler

Etiket Hammaddesi tespiti için en güvenli yol kullanmış olduğunuz etiketten bir parça bize numune olarak göndermeniz olacaktır.

Sıfırdan yeni bir etiket kullanımına başlayacaksanız uzman ekiplerimiz sizleri ziyaret ederek kullanımınıza en uygun hammaddeyi belirleyeceklerdir..

Etiket Fiyat Teklifi ve Ayrıntılı bilgi için hemen bizi arayın uzman kadromuz en iyi hizmet için sizleri bekliyor.